امروز20 بهمن 1401 ساعت 09:15

شهردار منطقه یک از روند ارایه خدمات مطلوب به شهروندان در ایام بارندگی و شرایط جوی نامناسب و آبگرفتگی معابر در راستای وظایف ذاتی مجموعه شهرداری خبر داد.

به گزارش سیرجان پرس، سید سجاد مصلایی با اعلام این خبر افزود: تلاش گسترده پرسنل خدمات شهری و تعامل سازنده شهروندان در روزهای بارانی قابل تقدیر است و ارتقای تجهیزات و امکانات برای خدمت رسانی بهتر به مردم در این روزها، بسیار ضروری است.

وی ضمن قدردانی از تلاشهای بی وقفه و گسترده پرسنل خدمات شهری شهرداری منطقه یک و همکاری شهروندان در راستای رفع مشکلات و ارایه خدمات مناسب به مردم در روزهای بارانی گفت: بدون شک وجود پاره ای از مشکلات و نواقص در ارایه خدمات بهینه به شهروندان قابل لمس و مشهود بود، اما تلاش بدون وقفه و مستمر پرسنل خدمات شهری شهرداری منطقه یک در کنار همکاری و حس مسولیت پذیری مردم با مدیریت شهری قدس باعث شد تا این مشکلات در کمترین زمان ممکن برطرف و معابر اصلی شهر در روزهای بارانی باز و حرکت در آن جریان داشته باشد.

در ادامه همچنین معاون خدمات شهری شهرداری منطقه یک بیان کرد: پس از فروکش کردن بخش کوچکی از آسفالت بلوار شهید عباسپور و بدلیل خطرآفرینی در مسیر برای خودروهای عبوری، همکاران خدمات شهر برای رفع مشکل به محل اعزام و مسیر کمتر از چند ساعت بازگشایی شد.

میلاد گلابی افزود: اطراف برخی از ساختمانهای نیمه کاره در بلوار چمران بدلیل آب زدگی ناشی از بارش باران و جلوگیری از ایجاد آسیب و خسارت به زیرزمین یا به دیواره‌ها، مسدود شد.

وی گفت: هرس درختان، جمع آوری شاخه های هرس شده، رفت و روب و جمع آوری زباله ها در سطح شهر همچنان طبق برنامه زمانبندی در حال انجام است.

                                               تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس می باشد نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                      شماره مجوزانتشار:24133

 

Template Design:Dima Group