امروز20 بهمن 1401 ساعت 10:26

صبح روز گذشته  فرماندار ویژه سیرجان به همراه تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان از اراضی پیشنهادی بلورد بازدید و بر لزوم انجام فرآیندهای اداری به منظور تسریع در واگذاری زمین جهت احداث مسکن و خانه دار شدن متقاضیان واجد شرایط تأکید کرد.

به گزارش سیرجان پرس ؛دکتر یعقوبی پور فرماندار ویژه سیرجان در حاشیه این بازدید با بیان اینکه تامین مسکن از اولویت های دولت سیزدهم است، افزود: مسکن و اشتغال ۲ مولفه مهم در دستور کار است که باید باید به جدیت به تعهداتمان عمل کنیم.

وی با تاکید بر وجود ظرفیت های بالقوه شهرستان سیرجان و افزایش رشد جمعیتی و مهاجرت پذیر بودن این شهرستان،تصریح کرد: کمبود مسکن و افزایش سرسام آور کرایه خانه به یک مشکل و دغدغه ی اصلی مردم تبدیل شده است و رفع مشکل مسکن برای اقشار آسیب‌پذیر و نیازمند باید با جدیت بیشتری دنبال شود.

فرماندار ویژه سیرجان افزود:مقرر شد، با پیگیری اداره راه و شهرسازی سیرجان اراضی مورد نظر به محدوده قانونی شهر الحاق و پس از تملک بنیاد مسکن،فرآیند واگذاری زمین به افراد واجد شرایط در اسرع وقت انجام شود .

گفتنی است،در این بازدید امام جمعه بلورد،شهردار و اعضای شورای شهر بلورد نیز ،فرماندار سیرجان را همراهی کردند.

                                               تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس می باشد نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                      شماره مجوزانتشار:24133

 

Template Design:Dima Group