امروز20 بهمن 1401 ساعت 08:39

جانشین فرمانده انتظامی سیرجان از توقیف ۳۵ دستگاه خودرو در اجرای طرح برخورد با خودروهای فاقد پلاک و دارای پلاک ناخوانا یا مخدوش در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سیرجان پرس -سرهنگ داراب قنبری در اظهار داشت : طرح توقیف خودروهای بدون پلاک با هدف ارتقاء امنیت اجتماعی ، انتظام بخشی و جلوگیری از بروز تخلفات و هنجارشکنی در شهرستان به مرحله اجرا گذاشته شد.
وی افزود: در قالب اجرای این طرح ۳۵ دستگاه انواع خودروی فاقد پلاک و مخدوش در سطح شهرستان توقیف و روانه پارکینگ شدند.
جانشین فرماندهی انتظامی سیرجان با بیان اینکه بر اساس ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی هرگونه تغییر و دستکاری در پلاک و ارکان خودرو جرم می باشد خاطرنشان کرد :پلاک هویت وسیله نقلیه و ابزاری برای شناسایی خودرو و مالک آن محسوب می‌شود و بیشتر تخلفات صورت گرفته خودروهای بدون پلاک مربوط به فرار از صحنه تصادفات ، سرعت غیرمجاز ، ایجاد حادثه و دیگر تخلفات بوده است.
سرهنگ داراب قنبری تصریح کرد : این طرح با هدف جلوگیری از تردد خودروهای فاقد پلاک و مخدوش در سطح شهر با توجه به درخواست مردم و مطالبه شهروندان به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته و اجرای آن در طول سال انجام می شود.

                                               تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس می باشد نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                      شماره مجوزانتشار:24133

 

Template Design:Dima Group