امروز20 بهمن 1401 ساعت 09:53

رئیس پارک علم و فناوری کرمان میزبان نمایندگان اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، شرکت مخابرات، شرکت توزیع نیروی برق شمال و جنوب، شرکت مس سرچشمه، شرکت فولاد سیرجان و گروه صنعتی لاستیک بارز، بود.

 فرشید کی‌نیا رئیس پارک علم و فناوری کرمان میزبان نمایندگان اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، شرکت مخابرات، شرکت توزیع نیروی برق شمال و جنوب، شرکت مس سرچشمه، شرکت فولاد سیرجان و گروه صنعتی لاستیک بارز، بود.

در این دیدار که با حضور بیش از ۱۲ واحد قوام یافته و مستقر در دوره پارک برگزار شد، رئیس پارک علم و فناوری کرمان گفت: یکی از رسالت‌های اصلی پارک علم و فناوری کرمان، ایجاد بستر مناسب جهت ارائه دستاورد‌ها و خدمات واحد‌های فناور در اکوسیستم فناوری استان کرمان با توجه به چالش‌ها و نیاز‌های دستگاه‌های اجرایی دولتی و خصوصی است.

وی افزود: مجموعه همکارانم در پارک کرمان در تلاش هستند که با ایجاد بازار مناسب واحد‌های فناور، زمینه توسعه اکوسیستم فناوری و در نتیجه آن اشتغال‌زایی برای جوانان مستعد استان و جلوگیری از خروج منابع از چرخه اقتصادی را فراهم کنند.

کی‌نیا در پایان خاطرنشان کرد: پارک به عنوان یک دستگاه خدمات دهنده به واحد‌های فناور زیرمجموعه خود اقدام می‌کند و هیچگونه انتفاعی از رشد واحد‌های فناور ندارد.

همچنین در ادامه نمایندگان هر کدام از واحد‌های فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان به معرفی محصولات و خدمات خود پرداختند.

گفتنی است که پارک علم و فناوری کرمان در تلاش است که جلسات مشابه برای سایر حوزه‌ها نیز برگزار کند.

                                               تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس می باشد نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است.                                      شماره مجوزانتشار:24133

 

Template Design:Dima Group