سه شنبه 26 دي 1396 | Tuesday 16 January 2018
بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

معاون خدمات شهری شهرداری سیرجان از جابجایی جمعه بازار و سایت زباله طی برنامه مدون آتی خبر داد.

به گزارش سیرجان پرس ،تورج صادقی در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان گفت: با توجه به مشکلات موجود در مکان جمعه بازار کنونی و روند فعالیت‌های عمرانی شهرداری و نیز محوطه سازی پایانه مسافربری توسط پیمانکار، مکاتباتی مبنی به جابجایی جمعه بازار انجام شد که در دستور کار قرار گرفته است.
وی علت این جابجایی را ادامه فعالیت پروژه محوطه سازی پایانه مسافربری دانست و افزود: طی جلسه ستاد تنظیم بازار در فرمانداری، چند مکان برای جابجایی و استقرار جمعه بازار مد نظر قرار گرفته شده که پس از تایید کارشناسان مربوطه، انتقال این مکان انجام می‌شود.
معاون خدمات شهری شهرداری سیرجان همچنین از انتقال سایت زباله به محل جدید در 20کیلومتری محور سیرجان- بندرعباس خبر داد و یادآور شد: 75درصد از برنامه انتقال سایت زباله به مکان جدید انجام شده و فقط منتظر تحویل زمین از سوی دولت هستیم که پس از واگذاری این زمین، امیدواریم بتوانیم تا پایان امسال پروژه جابجایی سایت زباله را هم به سرانجام برسانیم.
تورج صادقی ادامه داد: بر اساس طرح جامع پسماند، پس از بررسی مشاور منتخب استانداری کرمان، بهترین محیط که کمترین آلودگی‌های زیست محیطی را داشته باشد مشخص و تعیین شد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی سیرجان پرس محفوظ است.

Template Design:Dima Group