economist
جمعه 9 آبان 1393 Friday 31 October 2014 7 محرم 1436

سیرجان پرس گزارش می دهد:
قطع یک ساله تلفن روستاهای دارینویه و   حافظ آبادسیرجان با سرقت سیم کابل در سال گذشته سارقان در دو مرحله سیم کابل تلفن حدفاصل روستای دارینویه وحافظ آباد از توابع سیرجان را به سرقت بردند و این سرقت موجب قطع تلفن روستاهای دارینویه و حافظ آبادبه مدت یک سال شده است.

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی سیرجان  برگزار شد سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سیرجان در تاریخ ۶ آبان ماه با حضور دکتر مکی آبادی فرماندار ویژه سیرجان، معاون استاندار و جمعی از مسئولین مربوطه برگزار گردید.
نمایشگاه پوستر و عکس عاشورایی در موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان افتتاح شد به مناسبت آغاز ماه محرم نمایشگاههایی از مجموعه پوسترهای برگزیده جشنواره جوان ایرانی وعکس هایی با موضوع محرم و آثار خوشنویسی جمعی از خوشنویسان کرمانی در بخش دوم گالری‌های موزه هنرهای معاصر صنعتی به نمایش در آمده است.
حضور تنیسورهای سیرجانی در مسابقات آدینه شیراز تنیسورهای سیرجانی جمعه گذشته با حضور در زمین های هیات تنیس شیراز با ورزشکاران این رشته به رقابت پرداختند.
با حضور نماینده معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان برگزار گردید:
  آزمون پایان دوره سواد آموزی بی سوادان اداره سواد آموزی شهرستان سیرجان با حضور نماینده معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان وبا حضور بیش از ۶۰ نفراز سواد آموز ان آزمون پایان دوره سواد آموزی در سالن مدیریت آموزش وپرورش شهرستان سیرجان برگزار گردید .
آگهي پذيرش نيروي قراردادي شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر به منظور راه اندازی کارخانه مگا مدول ۷/۱ میلیون تنی در نظر دارد ۶۵ نفر نیروی انسانی مورد نیاز پیمانکار را در مقاطع فوق لیسانس ، لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم به شرح جداول شماره (۱) ، (۲) ، (۳) و (۴) را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، روانشناختی و گزینش به صورت قراردادی جذب نماید.
سیرجان پرس گزارش می دهد:
قطع یک ساله تلفن روستاهای دارینویه و   حافظ آبادسیرجان با سرقت سیم کابل در سال گذشته سارقان در دو مرحله سیم کابل تلفن حدفاصل روستای دارینویه وحافظ آباد از توابع سیرجان را به سرقت بردند و این سرقت موجب قطع تلفن روستاهای دارینویه و حافظ آبادبه مدت یک سال شده است.
جشنواره شعر رضوی در کرمان ماندگار شد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، گفت: جشنواره شعر رضوی با تصویب شورای فرهنگ عمومی این استان برای چند سال متوالی در کرمان ماندگار شد.

حقایقی درباره اندروید

سه شنبه, ۰۶ آبان ۱۳۹۳
حقایقی درباره اندروید اکثر بزرگان بازار موبایل هوشمند اعتقادی به موفقیت اندروید نداشتند و بر همین اساس شرکت های بزرگی همچون نوکیا و مایکروسافت آن را تهدیدی برای خود نمی دانستند.
جلسه کارگروه اشتغال در فرمانداری سیرجان برگزار شد جلسه کارگروه اشتغال با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه سیرجان برگزار شد ،در این جلسه مسئولین به بیان مشکلات در خصوص اشتغال پرداختند .
احداث ساختمان سوخت‌رسان در فرودگاه سيرجان فرودگاه سيرجان براي تخصيص زمين براي احداث جايگاه سوخت گيري اعلام آمادگي کرده که اين موضوع منوط به كسب مجوز از سوي شركت فرودگاه‌هاي كشور است.
مردم سیرجان و باشگاه گل گهر:آماده میزبانی پرسپولیس هستیم باشگاه فرهنگي ورزشي گل‌گهر خود را براي ميزباني از پرسپوليس آماده مي‌كند.
دکتر حامد زاهدی در گفتگو با سیرجان پرس عنوان کرد:
بازاریابی،حلقه گم شده کسب و کار در استان شاید واژه ی مارکتینگ برای شما جدید به نظر آید ولی خواه ناخواه با آن برخورد کرده اید و سرو کار دارید، مارکتینگ همان بازاریابی است و به فعالیتی اطلاق می شود که از طریق آن بازاریاب در جهت ارضای نیازها وخواسته های مشتریان ازطریق فرایند مبادله اقداماتی را قدم به قدم انجام می دهد....
بازی پرسپولیس با گل گهر سیرجان، احتمالا در کرمان پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی میهمان گل گهر است اما محل برگزاری بازی احتمالا سیرجان نخواهد بود.
کشف 4ميلياردي پسته سرقتي در سيرجان فرمانده انتظامي سيرجان استان کرمان از کشف ۱۵ تن پسته سرقتي به ارزش ۴ ميليارد ريال در اين شهرستان خبر داد.

زنگ پدافند غیر عامل در سیرجان

دوشنبه, ۰۵ آبان ۱۳۹۳
زنگ پدافند غیر عامل در سیرجان زنگ پدافند غیر عامل با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه سیرجان و جمعی از مسئولین شهرستان در مدرسه فلسفی سیرجان به صدا آمد.
تعمير و راه‌اندازي 100 دستگاه از ماشين آلات راهداي جهت راهداري زمستاني سرپرست مديريت راهداری اداره كل راه و شهرسازي استان كرمان گفت: به منظور آمادگي هر چه بيشتر براي راهداري زمستاني ۱۰۰ دستگاه از ماشين آلات راهداي در حال بهسازي و تعميرات اساسي هستند.
حضور پررنگ شرکت فولاد تنبور در نمایشگاه توانمندی های استان کرمان سومین نمایشگاه توانمندی های استان کرمان با حضور مقتدرانه شرکت های سیرجانی منجمله شرکت فولاد تنبور در سالن صداوسیما برگزار گردید.
رمال‌هاي اينترنتي در کمين کاربران رييس پليس فتا خراسان جنوبي گفت: رمال‌هاي اينترنتي در کمين کاربران هستند.
در میان استقبال ورزش‌دوستان
بانوی فوتبالیست قهرمان به سیرجان بازگشت مراسم استقبال از دختر سیرجانی عضو تیم ملی فوتبال نوجوانان برگزار شد.
ارائه آموزش هاي فني و حرفه اي به بيش از 300 نفر از مددجويان سيرجاني مديرکميته امداد شهرستان سيرجان گفت: با توجه به اهميت آموزش هاي فني وحرفه اي در اشتغال پايدار از ابتداي سال جاري تاکنون ۳۸۴ نفر از مددجويان سيرجاني آموزش کوتاه مدت وبلند مدت فني و حرفه اي را فراگرفته اند.

Back to Top

economist
Template Design:Zand Group