economist
سه شنبه 25 شهريور 1393 Tuesday 16 September 2014 21 ذی‌القعده 1435
بیش از ۲۴ هزار تن گردو از باغات استان کرمان برداشت می‌شود مدير باغباني استان كرمان گفت: يكي از دلائل كاهش عملكرد در واحد سطح را وجود کرم خراط در باغات گردوي استان اعلام و افزود: کرم خراط به سبب خشکسالی به درختان گردو آسیب وارد کرده که اين خسارتها با توجه به مقابله با آن طي الجاري و به لطف خدا نسبت به دوسال گذشته در باغات گردو کمتر مشاهده شده است .

 آمادگی سیرجان برای اجرای طرح سر شماری کشاورزی طرح سرشماری کشاورزی در سیرجان با ریاست دکتر مکی آبادی؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان آماده اجراست .
بیش از ۲۴ هزار تن گردو از باغات استان کرمان برداشت می‌شود مدير باغباني استان كرمان گفت: يكي از دلائل كاهش عملكرد در واحد سطح را وجود کرم خراط در باغات گردوي استان اعلام و افزود: کرم خراط به سبب خشکسالی به درختان گردو آسیب وارد کرده که اين خسارتها با توجه به مقابله با آن طي الجاري و به لطف خدا نسبت به دوسال گذشته در باغات گردو کمتر مشاهده شده است .
یارانه 6ماهه خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری به زودی پرداخت می‌شود یارانه شش ماه اول خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری متعلق به بخش خصوصی در نیمه دوم مهر ماه پرداخت می‌شود.
گزارش تصویری از برگزاری  سمینار مثبت اندیشان در سیرجان سمینار  مثبت  اندیشان با حضوربابک  بهمن خواه در سالن مهر شهرداری سیرجان  امروز  برگزار شد .
رايگان شدن آزمايش اوليه ژنتيک زوج هاي جوان تحت حمايت کميته امداد سيرجان زوج هاي جوان تحت حمايت امداد شهرستان سيرجان براي مشاوره اوليه ژنتيک به مراکز بهزيستي شهرستان ارجاع تا به صورت رايگان مشاوره شوند.
مدیر آموزش و پرورش سیرجان :
 مدارس شهرستان با آمادگی لازم به استقبال سال تحصیلی جدید می روند مشارکت مردم در امر تعلیم و تربیت دانش آموزان زمینه ساز پیشرفت همه جانبه آموزش وپرورش است و این دستگاه برای نیل به اهداف پیش روی خود از مشارکت فکری مردم، ادارات و دستگاههای اجرایی استقبال می نماید
کلاس آموزشی آشنایی با آیین نامه های اداری و اموالی در سیرجان برگزار شد کلاس آموزشی آشنایی با آیین نامه های اداری و اموالی با حضور کارشناسان دانشگاه در دانشکده علوم پزشکی سیرجان برگزار شد.
 کارگاه مدیریت بحران و حوادث در سیرجان برگزار شد کارگاه یک روزه مدیریت بحران و حوادث با حضور کارشناسان مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه در محل تالار سلامت سیرجان برگزار شد.
سمینار  جذاب پاک  کردن خاطرات  گذشته  وکودک درون  در سیرجان برگزار می شود سمینار یک روزه جذاب پاک کردن خاطرات گذشته و کودک درون با حضور پرفسور بریان تریی در سالن مهر شهرداری سیرجان برگزار میشود.
شعرخوانی رهبر معظم در بیمارستان+ فیلم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای شعری از پروین اعتصامی خواندند و نکاتی را درباره‌ این شاعر بیان کردند.
کميته امداد سيرجان وموسسه فرهنگي معراج انديشه اين شهرستان تفاهم نامه همکاري منعقد کردند مديرکميته امداد شهرستان سيرجان گفت: با توجه به ضرورت گسترش دامنه فعاليت هاي فرهنگي در امداد تفاهم نامه همکاري بين کميته امداد سيرجان و موسسه فرهنگي معراج انديشه اين شهرستان منعقد شد.
هشدار ! اطلاعات 5 میلیون کاربر جی میل لو رفت پسورد جی میل تان را عوض کنید! ربایندگان اطلاعات در فضای مجازی امروز در سایتی روسی اسامی حدود ۵ میلیون نفر از کاربران گوگل را همراه با پسورد جی میل شان منتشر کرده اند تا به همه مردم دنیا ثابت کنند گوگل که به خیال بسیاری از کاربران فضای مجازی غیرقابل نفوذ و بسیار قوی تر از یاهو به نظر می رسد هم امن نیست.
اعتراض سایت‌های اصولگرا به فیلترینگ ارشاد درروزهای اخیر اقدام معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در فیلترینگ برخی سایت‌های منتسب به جریان اصولگرایی واکنش‌هایی را در بین اهالی فرهنگ و رسانه کشور ایجاد کرده است.
  همایش فرهنگ، هنر و معماری محمودآباد برگزار شد شب گذشته ، سومین همایش شناخت  تاریخ و فرهنگ هنر و معماری محمود آباد سادات درجواربرج‌های تاریخی فاطمی‌نسب این روستا برگزار شد و جمعی ازاهالی محمود آباد و میهمانان سیرجانی این مراسم راشبی به یاد نیاکان این خطه  ویادگاری فرهنگی هنری آنان را گذراند.

تلفن های همراه هوشمند محبوب در چین!

پنج شنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۳
 تلفن های همراه هوشمند محبوب در چین! یکی از گزینه های تعیین میزان محبوبیت تلفن های همراه هوشمند در چین "شاخص بایدو" است که نرخ های جستجو نام تلفن های همراه هوشمند در این موتور جستجو را بررسی می کند.
 آنچه در سال های اخیر و مشخصاً بعد از اجرای طرح هدفمندی باعث شد مصرف شیر در کشور به شدت کاهش یابد و به نصف نزدیک شود ، "افزایش دائمی قیمت" آن بوده است.شاید به نظر برسد که هر بطری شیر حدوداً دو هزار تومانی رقم چندانی نیست اما اگر آن را ضرب در تعداد روزهای ماه و تعداد اعضای خانواده کنیم، رقم قابل توجهی - با توجه به جمعیت خانواده - در بودجه ماهانه می شود.اگر هر فرد طبق حداقل استاندارد روزانه تنها یک بطری شیر بخورد، هزینه ماهانه برای یک خانواده ۵ نفری، بالغ بر ۳۰۰ هزار تومان می شود که تأمین آن - با توجه به هزینه های دیگر - از عهده همه خانواده ها بر نمی آید.
برگزاري مراسم اختتاميه کلاس هاي کانون فرهنگي و تربيتي کميته امداد سيرجان مديرکميته امداد شهرستان سيرجان گفت: با توجه به فرا رسيدن روزهاي پاياني فصل تابستان مراسم اختتاميه کلاس هاي کانون فرهنگي تربيتي کميته امداد شهرستان سيرجان برگزار شد.
به همت خيران نيکوکاران 125 نفر از ايتام تحت حمايت کميته امداد شهرستان سيرجان به اردوهاي زيارتي اعزام شدند مديرکميته امداد شهرستان سيرجان گفت: با توجه به اجراي طرح اکرام ايتام درشهرستان سيرجان وبه همت حاميان اين طرح، تعداد۱۲۵ نفر از ايتام سيرجاني در يک ماه گذشته به اردوهاي زيارتي مشهد مقدس وجمکران اعزام شدند.
با حضور مدیر کل آموزش وپرورش استان صورت گرفت :
اجرای تفاهم نامه مدارس سماءبین آموزش وپرورش ودانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان با حضور مدیر کل آموزش وپرورش استان اجرای تفاهم نامه مدارس سماءبین آموزش وپرورش ودانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان صورت گرفت.
اختصاص 200 میلیارد ریال برای اتمام بیمارستان سیرجان نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال برای اتمام بیمارستان جدید سیرجان خبر داد.

Back to Top

economist
Template Design:Zand Group