economist
جمعه 10 مرداد 1393 Friday 1 August 2014 4 شوال 1435
مدیر اداره اوقاف و امور خیریه سیرجان:
۴۰ میلیارد ریال صرف توسعه امامزاده احمد سیرجان شده است مدیر اداره اوقاف و امور خیریه سیرجان با بیان اینکه طرح توسعه امامزاده احمد این شهرستان از سال ۱۳۶۵ آغاز شده و در حال حاضر نیز ادامه دارد، گفت: تاکنون بیش از ۴۰ میلیارد ریال از نذورات مردمی در این مکان مقدس هزینه شده است.

آیا خواننده قدیمی حق دفاع از مردم غزه را ندارد؟ + ویدئو حبیب کار ساخت ملودی و تنظیم این قطعه را انجام داده و ترانه این قطعه نیز ترجمه شعر معروف «اتو رنه کاستیلو» است. حبیب در یادداشت کوتاهی که در کنار این قطعه منتشر کرده، یادآور شده است که «الله اکبر» بیست سال پیش و در آمریکا تولید و ضبط شده است.
مدیر اداره اوقاف و امور خیریه سیرجان:
۴۰ میلیارد ریال صرف توسعه امامزاده احمد سیرجان شده است مدیر اداره اوقاف و امور خیریه سیرجان با بیان اینکه طرح توسعه امامزاده احمد این شهرستان از سال ۱۳۶۵ آغاز شده و در حال حاضر نیز ادامه دارد، گفت: تاکنون بیش از ۴۰ میلیارد ریال از نذورات مردمی در این مکان مقدس هزینه شده است.
تحلیل روزنامه‌نگار و نویسنده سرشناس عرب از نامه فرمانده سپاه قدس
نامه سردار سلیمانی باعث هراس اسرائیل شده است یکی از نویسندگان سرشناس عرب طی مقاله‌ای با اشاره به نامه اخیر سردار سلیمانی به مقاومت فلسطین تاکید کرد که این نامه باعث هراس و سر در گم شدن سران عرب شده است.
عملیات اجرایی انتقال اب به استان کرمان دراینده ای نزدیک درسفر استاندار به سیرجان انتقال اب به استان کرمان از استانهای همجوار تا ۴ ماه اینده عملیاتی می شود.
کودک 6 ساله سیرجانی خردسال‌ترین انیمیشن‌ساز ایران گیتا حدادی کودک ۶ ساله سیرجانی است که خردسال‌ترین انیمیشن‌ساز ایران به ‌شمار می‌رود.
دیدار استاندار کرمان با فعالان سیاسی اصول گرا و اصلاح طلب سیرجان  استاندار کرمان با فعالان سیاسی اصولگرا و اصلاح طلب شهرستان سیرجان دیدار و گفت و گو کرد.
جزئیات افزایش ظرفیت تولید مس
راه‌اندازی دو کارخانه بزرگ کنسانتره مس در سال جاری با راه اندازی طرح توسعه فاز ۲ سونگون و طرح توسعه فاز ۲ سرچشمه در سال جاری، میزان ۳۰۰ هزار تن به ظرفیت تولید کنسانتره مس کشور افزوده می شود.
اوج مصرف بنزین ۴۰۰ تومانی از امروز/ مصرف حدود ۲ میلیارد لیتر بنزین در ماه مبارک رمضان با آغاز دور جدید سفرهای تابستانی، مصرف بنزین در کشور افزایش و حتی به ۷۵ میلیون لیتر نیز می‌رسد که براین اساس به نظر می‌رسد مصرف بنزین ۴۰۰ تومانی در کشور به اوج خود خواهد رسید.
اعلام آماده‌باش در جایگاه‌های سوخت

بنزین تابستانی مردم تامین شد

سه شنبه, ۰۷ مرداد ۱۳۹۳
بنزین تابستانی مردم تامین شد با آغاز سفرهای تابستانی مردم جایگاه‌های سوخت در استان‌های سراسر کشور در حالی به حالت آماده‌باش درآمده‌اند که مسئولان شرکت پالایش و پخش نفتی با اشاره به ذخیره سازی ۱.۸ میلیارد لیتر بنزین، اعلام کردند: نگرانی برای تامین بنزین تابستانی وجود ندارد.
وضعیت آب در استان کرمان به مرز بحران رسیده است امام جمعه سیرجان با بیان اینکه وضعیت آب در استان کرمان به مرز بحران رسیده است، گفت: مردم باید در مصرف آب صرفه جویی کنند، هرچند صرفه جویی در مصرف برق، گاز و مواد غذایی نیز ضروری است.
نمایشگاه نقاشی «ماهک» در سیرجان گشایش یافت نمایشگاه آثار نقاشی کودک سیرجانی با عنوان «ماهک» در نگارخانه باغ سنگی این شهر گشایش یافت.
فرمانده انتظامی سیرجان:
باند افاغنه سارق موتورسیکلت در سیرجان دستگیر شدند  فرمانده انتظامی سیرجان از دستگیری اعضای ۳ نفره باند سارقان موتورسیکلت و کشف ۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: تمامی اعضای این باند تبعه کشور افغانستان بودند که در دو عملیات منسجم و هماهنگ، دستگیر شدند.
داعش:دخترانتان را به ما عیدی بدهید! داعش به اهالی موصل مهلت داد که دختران خود را برای "جهاد نکاح" به این گروه تروریستی تقدیم کنند و اعلام کرده که هر کسی از تقدیم دخترش برای جهاد خودداری کند، با مجازات‌های شدیدی مواجه خواهد شد.
انفجار مسجد و قبر شیث نبی در موصل + فیلم گروه تروریستی داعش مسجد و قبر شیث نبی در موصل منفجر کردند
جلسه ستاد بحران آب در سیرجان  تشکیل شد جلسه ستاد بحران آب با حضور دکتر منصور مکی آبادی فرماندار سیرجان برگزار شد.
با شرکت بیش از ۴ هزار نفر
طرح فرهنگی تسنیم در سیرجان پایان یافت طرح فرهنگی تسنیم که همزمان با ماه مبارک رمضان در سیرجان برگزار شد با برگزاری آزمون به کار خود پایان داد.
رئیس هیئت مدیره ورزش سه گانه کرمان مطرح کرد
تشکیل هیئت ورزش سه گانه در شهرهای کرمان، سیرجان و رابر  رئیس هیئت مدیره ورزش سه گانه کرمان گفت: هیئت ورزش سه گانه در استان در شهرهای کرمان، سیرجان و رابر تشکیل شده که در حال حاضر در کرمان فعال، در سیرجان نیمه فعال و در رابر غیر فعال است.
سیرجان پرس گزارش می دهد

صدای پای عید فطر درسیرجان

یکشنبه, ۰۵ مرداد ۱۳۹۳
صدای پای عید فطر درسیرجان صدای پای عید سعید فطر در کوچه و پس‌کوچه‌های سیرجان شنیده می‌شود.
اعتراض مردم به افزایش قیمت لبنیات/فیلم اعتراض مردم به افزایش قیمت لبنیات/فیلم
برگزاری اولین  کارگاه نویسندگی در سیرجان اولین کارگاه نویسندگی از سوی موسسه فرهنگی و هنری معراج اندیشه به اتفاق کانون بسیج هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیرجان برگزار می شود.

Back to Top

economist
Template Design:Zand Group