economist
سه شنبه 11 شهريور 1393 Tuesday 2 September 2014 7 ذی‌القعده 1435

برگزیدگان بخش رضوی جشنواره شعر معرفی شدند بر اساس رای هیات داوران نفرات برگزیده بخش رضوی بیستمین جشنواره شعر رضوی سیرجان  معرفی شدند.
چهارشنبه هفته گذشته انجام پذيرفت
بازديد خبرنگاران نشريات محلي از مجتمع صنعتي معدني گل گهر بازديد خبرنگاران نشريات محلي و استاني از شرکت صنعتي و معدني گل گهر و شرکت هاي تابع ؛ صبح روز چهارشنبه هفته گذشته سالن کنفرانس سايت صنعتي و معدني گل گهر شاهد حضور خبرنگاران نشريات محلي و استاني بود.
کاهش 2540 میلیون مترمکعبی مصرف آب کرمان با اجرای طرح 5 ساله معاون عمرانی استاندار کرمان با اشاره به طرح راهکارهای پنج ساله صرفه‌جویی آب کشاورزی در کرمان گفت: با اجرای این طرح می‌توانیم به صرفه‌جویی ۲ هزار و ۵۴۰ میلیون متر مکعبی آب کشاورزی در استان کرمان دست یابیم.
  هشدار پلیس فتا درباره شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه رییس پلیس فتای غرب تهران به شهروندان و والدین در رابطه با پیامدهای استفاده نادرست نوجوانان و جوانان از شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه هشدار داد.
تامین 99 درصد آب کرمان از طریق چاهها زنگ خطری برای استان است مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: ۹۹ درصد آب مورد نیاز کرمان از طریق چاه ها تامین می شود که این مساله زنگ خطری برای استان به شمار می رود.
 (تصایر) خاتمی در نمایشگاه‌فرشِ‌ خانه‌هنرمندان سیدمحمد خاتمی عصر دیروز به همراه جمعی از هنرمندان از نمایشگاه خانه هنرمندان بازدید کرد.

(تصاویر) نبرد خونین شیرهای نر

یکشنبه, ۰۹ شهریور ۱۳۹۳
 (تصاویر) نبرد خونین شیرهای نر یک زوج فرانسوی که برای بازدید از پارک حیات وحش "ماسایی مارا" به کنیا رفته بودند در جریان عکاسی از یک دسته شیر لحظات فوق العاده ای از نبرد خونین دو شیر نر را شاهد بودند.
رییس دادگستری سیرجان گفت:
واژه حقوقدان در نظام و در نظم حقوقی بر پایه اسلام و شریعت شکل گرفته است  رییس دادگستری سیرجان گفت: ما حقوقدان را کسی می دانیم که با فقیه اسلامی و موازین فقه اسلامی آشنایی داشته باشد. پس حقوقدان هم باید حقوق اسلامی را بشناسد و هم به آن متعهد باشد.
تاکید آیت‌الله مکارم شیرازی بر پالایش فضای مجازی/ سخنانم در ارتباط با اینترنت تحریف شد یکی از مراجع تقلید قم با اشاره به برنامه وزارت ارتباطات در اجرای نسل سوم اینترنت تلفن همراه گفت: شورای عالی فضای مجازی توضیحاتی را در این ارتباط به من دادند و احساس کردم در این خصوص خطری ایجاد می‌شود، اما متاسفانه برخی‌ سخنان مرا تحریف کردند.
گزارشی از اولین شب جشنواره ی شعر رضوی

از باغ می برند چراغانی ات کنند

یکشنبه, ۰۹ شهریور ۱۳۹۳
از باغ می برند چراغانی ات کنند شعرخوانی فاضل نظری تنها بخشی بود که در نخستین شب جشنواره ی شعر رضوی با ماهیت جشنواره تضادی نداشت و جمعیت را به وجد آورد. دیگر برنامه های شب نخست بیشتر جنبه ی رسمی و تشریفاتی داشت. از سخنرانی های به درازا کشیده ی مسوولان تا مولودی خوانی که برخی شاعران جای آن را در جشنواره ی شعر نمی دانستند، هرچند این جشنواره «رضوی» باشد.
جشنواره شعر رضوی در سیرجان آغاز به کار کرد جشنواره ی ملی شعر رضوی به میزبانی شهرستان سیرجان در سالن اجتماعات موسسه ی معراج اندیشه ی سیرجان کلید خورد.
ظهر امروز انجام شد:
افتتاح 4 طرح‌‌ عمرانی در سیرجان با حضور مسئولان شهرستانی چهار طرح عمرانی در سیرجان به بهره‌برداری رسید.
بازدید غیر منتظره معاون سلامت ، اصلاح و تربیت از زندان سیرجان عبدلی معاون سلامت ،اصلاح تربیت به صورت غیر منتظره از زندان سیرجان بازدید به عمل آورد .
با حضور وزیر کشور انجام شد:
انعقاد تفاهم‌نامه 5 شرکت تولیدی با اشتغالزایی 4 هزار نفر در سیرجان با حضور وزیر کشور، انعقاد تفاهم‌نامه ۵ شرکت و کارخانه تولیدی در اجرای سیاست مثلث توسعه اقتصادی سیرجان با اشتغالزایی ۴ هزار نفر صورت گرفت.
اختتامیه جشنواره رسانه‌ای صنعت و معدن کرمان در سیرجان نخستین جشنواره تخصصی، مطبوعات و خبرگزاری‌های استان کرمان در بخش صنعت و معدن در شهرستان سیرجان با همکاری شرکت گل‌گهر سیرجان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان پایان یافت.
وزیر کشور از مجتمع معدنی  وصنعتی گل‌گهر سیرجان بازدید کرد وزیر کشور در ادامه سفر دو روزه خود به استان کرمان دقایقی پیش از مجتمع گل‌گهر سیرجان بازدید کرد.
در جلسه شورای آموزشی مدیران گروه واحد سیرجان مطرح شد
کیفیت آموزش مهمترین برنامه ما خواهد بود جلسه شورای مدیران گروه با حضور رئیس و معاونین واحد وجمعی از مدیران گروه در سالن اجتماعات واحد تشکیل شد.
آموزش های قبل ازازدواج تحت نظرمشاورخانواده، ضروری است  رییس دادگستری شهرستان سیرجان گفت: در جامعه ی کنونی در مقابل هزینه های گزاف زیادی که خانواده ها برای ازدواج خرج  می کنند،
امنیت در جامعه به کمک شهروندان محقق می گردد  رییس دادگستری شهرستان سیرجان گفت:شهروندان جامعه باید پلیس خود باشند واین دیدگاه و نگرش را در خود تقویت و اصلاح کنند  آنگاه امنیت حاصل می گردد.
فرمانده انتظامی سیرجان خبر داد

دستگیری ۲۰ سارق در سیرجان

سه شنبه, ۰۴ شهریور ۱۳۹۳
دستگیری 20 سارق در سیرجان فرمانده انتظامی سیرجان گفت: با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط پلیس سیرجان، ۲۰ سارق دستگیر و اموال مسروقه تحویل مال‌باختگان شد.

Back to Top

economist
Template Design:Zand Group