economist
جمعه 5 ارديبهشت 1393 Friday 25 April 2014 24 جمادی‌الثانی 1435
سرپرست اوقاف شهرستان سیرجان:
خیر سیرجانی ۵ واحد آپارتمانی خود را وقف کرد سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سیرجان گفت: خیر سیرجانی ۵ واحد آپارتمانی خود را با ۵ نیت به ارزش ۶ میلیارد ریال وقف کرد.

این ۴ نشانه می‌گوید که باید استعفا دهید وقتی اوضاع در محل کارتان بد می شود، بر همه چیز زندگی شما تأثیر می گذارد، چه متوجه آن بشوید چه نشوید. و اینکه بدانید چه زمانی باید آن کار را رها کنید، نیز کار سختی است. ولی نشانه هایی هست که می توانید با توجه به آنها استراتژی استعفا را ترتیب دهید و جلو بروید.

خطر مصرف کیسه های پلاستیکی+فیلم

پنج شنبه, ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۳
خطر مصرف کیسه های پلاستیکی+فیلم قرار است تا سال ۲۰۱۹ کشورهای عضو اتحادیه اروپا مصرف کیسه های پلاستیکی را ۸۰ درصد کاهش دهند.
سرپرست اوقاف شهرستان سیرجان:
خیر سیرجانی ۵ واحد آپارتمانی خود را وقف کرد سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سیرجان گفت: خیر سیرجانی ۵ واحد آپارتمانی خود را با ۵ نیت به ارزش ۶ میلیارد ریال وقف کرد.
با حضور امام جمعه شهرستان سیرجان صورت گرفت
برگزاری نوزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در دانشگاه ازاد اسلامی واحد سیرجان نوزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت ویژه اساتید و دانشجویان در ۱۰بخش‌کتبی تفسیر قرآن کریم، ترجمه قرآن کریم، احکام خواهران و برادران، حفظ و ترجمه ادعیه و زیارات، نماز، نهج‌البلاغه، ترجمه قرآن کریم، ترجمه قرآن به زبان انگلیسی، زندگانی معصومین (ع) و زندگانی پیامبر (ص) برگزار شد.
 (فيلم) کیم‌جونگ اون را اینگونه تشویق کنید! اعضای جدید پارلمان کره شمالی روز چهارشنبه ۴ آوریل برای اولین بار در پیونگ یانگ گردهم آمدند.

(فيلم) وزغ بزرگ، مار را بلعيد!

چهارشنبه, ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳
 (فيلم) وزغ بزرگ، مار را بلعيد! در این فیلم مستند یک مار سمی چند قورباغه کوچک را در منطقه مردابی یکی پس از دیگری می‌بلعد. مار غافل است که خود به زودی شکار گونه‌ای بزرگتر از طعمه‌هایی که خورده است خواهد شد.

پیشنهاد تابش درباره حادثه بند ۳۵۰ اوین

چهارشنبه, ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳
 پیشنهاد تابش درباره حادثه بند ۳۵۰ اوین محمدرضا تابش، نماینده اصلاح طلب مجلس با انتقاد از سازمان زندان ها درباره ادعای کشف مشروبات الکلی در بند ۳۵۰ اوین گفت: «سازمان زندان ها با این ادعایی که مطرح شده موظف است دو کار انجام دهد. اول اینکه ثابت کند که ادعای کشف مشروبات الکلی و موارد ذکر شده دیگر چقدر صحت دارد و بعد از آن باید تو ضیح دهد که این اتفاق چگونه افتاده است».
 اظهارات جنجالی همسر سابق رییس صندوق پول همسر سابق دومینیک استراوس کان، رئیس فرانسوی صندوق بین المللی پول او را مردی معرفی کرد که به راحتی توان جذب زنان و در عین حال دروغ گفتن را دارد.

هشدار نسبت به بارش تگرگ در کشور

چهارشنبه, ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳
 هشدار نسبت به بارش تگرگ در کشور مدیرپیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: وقوع پدیده تگرگ در روز چهارشنبه در برخی از مناطق مرکز و دامنه‌های جنوبی البرز و پنچشنبه شمال شرق کشور و شرق خزر پیش‌بینی می‌شود.

رفع مشکل زنان رفع مشکل خانواده است

چهارشنبه, ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳
رفع مشکل زنان رفع مشکل خانواده است مدیرکل امور بانوان وخانواده استانداری اردبیل گفت: رفع مشکل زنان یعنی رفع مشکل خانواده است.

پایان ۷ سال اختلاف فتح و حماس

چهارشنبه, ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳
 پایان 7 سال اختلاف فتح و حماس اسماعیل هنیه نخست وزیر منتخب حماس، امروز چهارشنبه از پایان اختلافات گروه‌های فلسطینی و آغاز تلاش‌ شش هفته‌ای برای تشکیل دولت وحدت ملی خبر داد.

ریزبرنامه جشنواره عکس امید در سیرجان

چهارشنبه, ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳
ریزبرنامه جشنواره عکس امید در سیرجان ریزبرنامه جشنواره عکس امید ویژه شهرستان سیرجان منتشر شد.
سیرجان پرس گزارش می دهد

افزایش ۳۰ درصدی طلاق در سیرجان

چهارشنبه, ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳
افزایش 30 درصدی طلاق در سیرجان سال گذشته از میان یک‌هزار و ۵۰ طلاق در سیرجان ۷۲۰ مورد درخواست زوجه و ۳۳۰ مورد درخواست زوج بود که ۲۰۰ مورد به صورت توافقی صورت گرفت.

روكش اسفالت خيابانهاي سیرجان

سه شنبه, ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳
روكش اسفالت خيابانهاي سیرجان روكش اسفالت تمامي خيابانهاي شهر سیرجان به زودي اغاز مي شود.
انتقاد قلعه‌نویی از AFC، وزارت ورزش و ۹۰+ فیلم سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری به انتقاد از کنفدراسیون فوتبال آسیا، وزارت ورزش و برنامه ۹۰ پرداخت.
مهارت عجیب مرد در بیرون آوردن چشم!+ فیلم این مرد عرب یک شیرین‌کاری عجیبی را در جمع دوستان خود انجام می‌دهد.
آمار و ارقام لیگ سیزدهم

دورترین گل فصل را استقلال خورد+ فیلم

سه شنبه, ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳
دورترین گل فصل را استقلال خورد+ فیلم سیزدهمین دوره لیگ برتر در شرایطی به پایان رسید که سرمربی استقلال و تیم فوتبال پرسپولیس رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کردند.
مدیرکمیته امداد شهرستان سیرجان خبر داد
پرداخت ۸ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان امداد سیرجان مدیرکمیته امداد شهرستان سیرجان گفت: در سال گذشته هشت میلیارد و پنج میلیون ریال وام کارگشایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان پرداخت شده است.
فرمانده انتظامی سیرجان خبرداد
کشف ۷۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در سیرجان فرمانده انتظامی سیرجان گفت: روز گذشته در دو عملیات جداگانه یک دستگاه موتورسیکلت ۲۵۰۰ سی سی قاچاق و ۷۰ هزار نخ سیگارت خارجی غیرمجاز کشف شد.
زلزله در برنامه زنده تلویزیونی + فیلم زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۲ در مقیاس ریشتر، روز جمعه شهروندان مرکز و جنوب پایتخت مکزیک را غافلگیر کرد.

Back to Top

economist
Template Design:Zand Group