دوشنبه 15 آذر 1400 | Monday 6 December 2021

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، صبح روز گذشته  در محل سالن پردیس امید شرکت گل‌گهر برگزار شد.

به گزارش سیرجان پرس ، این مراسم با حضور مهندس جعفری معاون وزیر و رئیس هیئت‌عامل ایمیدرو، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان، امام‌جمعه سیرجان، نماینده مردم شریف سیرجان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه سیرجان، جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، مديران عامل و اعضا هیئت‌مدیره شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهر برگزار شد.

مهندس ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در سخنانی با اشاره به اینکه؛ امروز این مجموعه در زنجیره تولید فولاد کشور حرف برای گفتن دارد، گفت: امیدوارم در کنار هیئت‌مدیره شرکت، بتوانیم در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و اهمیت بخش معدن گام برداريم، چراکه گل‌گهر را یک امانت ملی می‌دانیم.

وی، توسعه پایدار را مهم‌ترین هدف گل‌گهر دانست و افزود: این شرکت در چارچوب برنامه‌ریزی‌های فنی و استراتژیک در حرکت است و باید نقش خود در زنجیره فولاد را به‌خوبی ایفا کند.

مهندس عتیقی، ضمن تشکر از وزیر صمت، سهامداران و هیئت‌مدیره شرکت گل‌گهر برای انتخاب وی به‌عنوان‌ مديرعامل گفت: امروز با توجه به تولیدات انجام‌شده در مجموعه، نیازمند نگاه هلدینگی در مدیریت شرکت هستیم و چشم‌انداز گل‌گهر و شرکت‌های منطقه، چشم‌انداز صنعت فولاد کشور است.

 

گل‌گهر در تحولات فولاد نقش‌آفرین است


*مهندس جمشید ملارحمان مدیرعامل سابق شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با توجه به فعالیت ۲ ساله خود در شرکت گل‌گهر گفت: بنده در این دو سال سعی بر امانت‌داری داشتم. شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر نقش بیش از ٣٠ درصدی در زنجیره فولاد کشور دارد و رشد تولید در این بنگاه از اهمیت بالایی برخوردار است.

در ادامه این مراسم، وجیه‌الله جعفری معاون وزیر و رئیس هیئت‌عامل ایمیدرو، با اشاره به اثرگذاری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در زنجیره اقتصادی کشور گفت: سازمان ایمیدرو همواره از مجموعه گل‌گهر حمایت خواهد کرد، زیرا حاصل این حمایت‌ها، توسعه فعاليت‌های معدنی و رشد اقتصادی برای کشور است.
جعفری با اشاره به اینکه گل‌گهر یکی از نقش‌آفرینان مهم در زنجیره فولاد کشور است، افزود: به توسعه زیرساخت‌ها باید توجه ویژه داشت، چراکه امروز بسیاری از نگرانی‌ها برای توسعه صنعت با سرمايه‌گذاری شرکت‌ها در زیرساخت‌ها برطرف شده است.

امام‌جمعه سیرجان:
گل‌گهر یک نعمت خدادادی است


*حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی امام‌جمعه سیرجان، گل‌گهر را یک نعمت خدادادی دانست و بر استفاده مناسب از این نعمت‌ها و ظرفیت‌ها تاکید نمود و گفت: گل‌گهر در سال‌های اخیر در کنار تولید و توسعه، نگاه ويژه‌ای به شهرستان داشته و در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی اقدامات خوبی انجام شده است که با انتخاب مهندس عتیقی به‌عنوان مديرعامل قطعا این اقدامات با سرعت بیشتری تداوم پیدا خواهد کرد.
وی با بیان اینكه یکی از دغدغه‌های مهم رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر مقابله با خام‌فروشی بوده است، افزود: خوشبختانه با اجرای طرح‌های توسعه‌ای در منطقه گل‌گهر، امروز دیگر چیزی به‌عنوان خام‌فروشی وجود ندارد و تمامی محصولات فولادی

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی:
مدیرعامل جدید با کوله‌باری از تجربه آمده است


شهباز حسن‌پور نماینده مردم سيرجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بزرگترین زنجیره فولاد کشور در منطقه گل‌گهر هست، گفت: خوشبختانه آب از خلیج‌فارس به سیرجان رسیده، در نتیجه هیچ گلی در سیرجان خشک نخواهد شد.
وی افزود: احداث بزرگترین منطقه ویژه اقتصادی کشور و بزرگترین شهرک صنعتی تخصصی کشور در منطقه گل‌گهر با وجود مدیران موفق، محقق خواهد شد و مديرعامل جدید شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، سال‌ها در کنار مدیران موفقی همچون؛ مهندس جلال‌مآب، مهندس تقی‌زاده و مهندس ملارحمان فعالیت داشته و با کوله‌باری از تجربه امده است

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس میباشد هرگونه کپی برداری غیر مجاز بدون ذکر منبع مورد پیگیرد قانونی واقع میگردد .

Sirjan News Aggency Copyright © 2015 - 2018

Template Design:Dima Group