سه شنبه 28 دي 1400 | Tuesday 18 January 2022

با کمک شرکت‌های توسعه آهن و فولاد گل گهر و گهر عمران سیرجان ۶۰۰ دستگاه تبلت به دانش آموزان شهرستان سیرجان اهدا شد.

به گزارش سیرجان  پرس ،سهراب بهاالدینی فرماندار ویژه سیرجان در مراسم نمادین اهدا تبلت دانش آموزان نیازمند گفت: کرونا علاوه بر اینکه تهدیدی برای سلامت جان انسان‌ها به حساب می‌آید، به مراتب آثاری در جامعه بر جای گذاشته که بدون همدلی و کمک مومنانه تقابل با مشکلات موجود سخت می‌شود.

او افزود: پس از شیوع کرونا و لزوم آموزش‌های مجازی، برخی از دانش آموزان به دلیل فقدان دسترسی به ملزومات هوشمند دچار مشکلاتی شدند، که خوشبختانه با همدلی و مشارکت شرکت‌های منطقه گل گهر و خیرین بخشی از نیاز دانش آموزان کم برخوردار به ابزار‌های آموزشی به ویژه تبلت رفع شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیرجان نیز با تاکید بر نقش مهم آموزش مجازی بر جلوگیری از اُفت و بازماندگی از تحصیل در دوران کنونی، گفت: صبح امروز ۶۰۰ دستگاه تبلت به ارزش ۲ میلیارد و چهارصد میلیون تومان به دانش آموزان کم برخوردار شهرستان سیرجان توزیع شد.

اکبر محیاپور با اشاره به اجرای طرح جامع اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند شهرستان، افزود: در فاز اول این طرح بالغ بر یک هزار دستگاه تبلت در بین دانش آموزان توزیع شد و در مرحله دوم نیز ۵۰۰ تبلت توسط شرکت توسعه آهن فولاد سیرجان و ۱۰۰ دستگاه دیگر توسط شرکت گهر عمران توزیع شد که امیدواریم در مراحل بعد نیز بتوانیم مشکل بقیه دانش آموزان را با حمایت دیگر شرکت‌های معدنی برطرف کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس میباشد هرگونه کپی برداری غیر مجاز بدون ذکر منبع مورد پیگیرد قانونی واقع میگردد .

Sirjan News Aggency Copyright © 2015 - 2018

Template Design:Dima Group