دوشنبه 15 آذر 1400 | Monday 6 December 2021

تیم‌های فوتبال گل‌گهر سیرجان و شهرخودور مشهد در هفته هفتم بیستمین دوره‌ لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵، جمعه ۲۸ آذر در ورزشگاه امام علی (ع) شهر سیرجان به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش سیرجان  پرس وبه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان  ،تیم‌های فوتبال گل‌گهر سیرجان و شهرخودور مشهد در هفته هفتم بیستمین دوره‌ لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵، جمعه ۲۸ آذر در ورزشگاه امام علی (ع) شهر سیرجان به مصاف یکدیگر رفتند.

ترکیب تیم گل‌گهر

علیرضا حقیقی، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، سیدعلیرضا ابراهیمی، بهنام برزای، پیمان رنجبری، میلاد زکی پور، سعید صادقی، احمدرضا زنده روح، علی قربانعلی، گادوین منشا

ترکیب تیم شهرخودرو

میلاد فراهانی، علی نعمتی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، اکبر صادقی، رحمان جعفری، امین قاسمی نژاد، محمد علی فرامرزی، آزاد جعفرزاده، صادق صادقی، امیرحسین کریمی

دقیقه ۱۱ احمد زنده روح بازیکن گل‌گهر ارسال خطرناکی روی دروازه شهرخودور انجام داد که با واکنش خوب میلاد فراهانی دفع شد.

دقیقه ۱۸ زکی پور ارسال خطرناکی درون محوطه جریمه شهرخودرو انجام داد.

دقیقه ۳۵ میلاد زکی پور از سمت چپ ارسالی درون محوطه شهرخودرو انجام داد که ضربه سر منشا توسط فراهانی مهار شد.

دقیقه ۴۵ زکی پور نفوذ دیگری از سمت چپ انجام داد و با یک پاس منشا را در موقعیت گل قرار داد و این بازیکن نیجریه ای گل اول گل‌گهر را به ثمر رساند.

در نهایت نیمه اول این دیدار با برتری یک گله تیم گل‌گهر به اتمام رسید.

دقیقه ۴۶ شوت صادقی قبل از اینکه به دروازه برسد با ضربه سر زکی پور دفع شد.

دقیقه ۴۹ توپ در موقعیت خوبی به سعید صادقی مهاجم گل‌گهر رسید، اما شوت او در چارچوب نبود این موقعیت از دست رفت.

دقیقه ۵۴ منشا از پشت محوطه جریمه شهرخودرو شوت زد که توپ با اختلاف بسیار زیادی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۴ صادقی توپ را به پشت محوطه جریمه شهرخودر آورد و منشا را در شرایط خوبی صاحب توپ کرد. شوت محکم این بازیکن نیجریه‌ای به شکل خطرناکی از بالای دروزاه تیم مشهدی به بیرون رفت.

دقیقه ۶۶ توپ درون محوطه جریمه شهرخودرو به منشا رسید و در شرایطی که ۲ مدافع همراه او حرکت می‌کردند و فراهانی نیز مقابل او قرار داشت ضربه آرام منشا وارد دروزاه شهرخودرو شد تا بازی ۲ بر صفر به نفع شهرخودرو شود.

دقیقه ۷۰ مدافعان شهرخودر در میانه زمین توپ را از دست دادند و آشوری پشت محوطه جریمه منشا را با یک پاس تک به تک کرد تا این بازیکن با یک ضربه چیپ گل سوم خودش و تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه ۷۷ صادق صادقی هافبک شهرخودرو از راه دور شوت محکم و دقیقی زد. توپ در گوشه دروازه تیم سیرجانی قرار گرفت تا بازی سه بر یک شود.

دقیقه ۸۱ ارسال احمد زنده روح از روی نقطه کرنر با ضربه سر سهرابیان همراه بود که توپ توسط فراهانی مهار شد.

در نهایت این دیدار با برتری ۳ بر یک گل‌گهر سیرجان به پایان رسید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس میباشد هرگونه کپی برداری غیر مجاز بدون ذکر منبع مورد پیگیرد قانونی واقع میگردد .

Sirjan News Aggency Copyright © 2015 - 2018

Template Design:Dima Group