دوشنبه 15 آذر 1400 | Monday 6 December 2021

در این جشنواره که به همت انجمن متخصصان روابط عمومی کشور همزمان با همایش تخصصی تولید محتوا در روابط عمومی در سالن اجتماعات هتل ارم تهران برگزار شد، روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر توانست در بخش رقابتی «انتشار ویژه نامه در نشریات داخلی و مستند سازی»، رتبه اول را از آن خود کند.

به گزارش سیرجان پرس ؛در این جشنواره که به همت انجمن متخصصان روابط عمومی کشور همزمان با همایش تخصصی تولید محتوا در روابط عمومی در سالن اجتماعات هتل ارم تهران برگزار شد، روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر توانست در بخش رقابتی «انتشار ویژه نامه در نشریات داخلی و مستند سازی»، رتبه اول را از آن خود کند.

همچنین مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت نیز توانست در بخش ارزیابی مسئولین و کارشناسان فعال در انتشارات روابط عمومی ها، رتبه برتر و تندیس جشنواره را کسب کند.

 گفتنی است امسال و در سیزدهمین سال پیاپی برگزاری این جشنواره کشوری، بیش از 2هزار اثر در 33 شاخه فعالیتی از سوی دستگاه های اجرایی، سازمان ها و شرکت ها به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که این امر حکایت از استقبال چشمگیر از جشنواره همچون سال های گذشته را دارد.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در حال حاضر نشریات چاپی «نشریه داخلی گل گهر»، «فصل نامه گوهر سیرجان» و «فصلنامه گوهرانه» و نیز نشریه الکترونیک و وبسایت خبری «گهر پرس» را منتشر می کند.
و‌ دو فصلنامه جدید را نیز بزودی رونمایی خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس میباشد هرگونه کپی برداری غیر مجاز بدون ذکر منبع مورد پیگیرد قانونی واقع میگردد .

Sirjan News Aggency Copyright © 2015 - 2018

Template Design:Dima Group