دوشنبه 31 خرداد 1400 | Monday 21 June 2021

رضا سروش نیا گفت: به منظور ارايه خدمات بهتر و شايسته‌تر به شهروندان و در راستای رونمایی از طرح توسعه ناوگان حمل و نقل شهری، طی روزهای آتی تعداد 10 دستگاه خودروی برلیانس به ناوگان مسافربری درون شهری افزوده خواهد شد.

به گزارش سیرجان پرس ،رضا سروش نیا گفت: به منظور ارايه خدمات بهتر و شايسته‌تر به شهروندان و در راستای رونمایی از طرح توسعه ناوگان حمل و نقل شهری، طی روزهای آتی تعداد 10 دستگاه خودروی برلیانس به ناوگان مسافربری درون شهری افزوده خواهد شد.
وي ناوگان حمل و نقل مسافری درون شهری را مجموعه‌ي جواني از خودروها برشمرد و افزود: خوشبختانه تاكنون توانسته‌ايم در توسعه ارايه خدمات بهتر و مطلوب‌تر پيشگام باشيم.

شهردار سیرجان بيان كرد: در بخش حمل و نقل درون شهري با مشارکت شرکت پارس خودرو و با هماهنگی اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، با30 درصد پیش پرداخت و 70درصد از تسهیلات شرکت پارس خودرو، 10 خودروي جديد برلیانس به جمع تاكسي‌هاي درون شهري طی روزهای آتی اضافه می شود.

رضا سروش نیا هدف از اجراي اين طرح را كاهش آلودگي هوا برشمرد و ادامه داد: امیدواریم بتوانیم در طرح توسعه ناوگان مسافری درون شهری، تعداد خودروی بیشتری را به این ناوگان اضافه کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس میباشد هرگونه کپی برداری غیر مجاز بدون ذکر منبع مورد پیگیرد قانونی واقع میگردد .

Sirjan News Aggency Copyright © 2015 - 2018

Template Design:Dima Group