شنبه 15 آذر 1399 | Saturday 5 December 2020

 

سن باقری مسوول امور قراردادهای شهرداری سیرجان با بیان این مطلب گفت: بر اساس برنامه ششم توسعه دولت در سال 96 مبنی بر ثبت و انجام معاملات در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد)، همه شهرداریهای کشور و دستگاه های اجرایی در راستای شفاف سازی معاملات، ملزم به اجرای این قانون شدند.

به گزارش  سیرجان پرس و به نقل از مرکز اطلاع رسانی ارتباطات شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان، حسن باقری مسوول امور قراردادهای شهرداری سیرجان با بیان این مطلب گفت: بر اساس برنامه ششم توسعه دولت در سال 96 مبنی بر ثبت و انجام معاملات در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد)، همه شهرداریهای کشور و دستگاه های اجرایی در راستای شفاف سازی معاملات، ملزم به اجرای این قانون شدند.
وی افزود: بر این اساس کلیه پیمانکارانی که قصد مشارکت در پروژه های عمرانی شهرداری و شرکت در مزایده و مناقصات شهرداری را دارند، باید با مراجعه به سامانه ستاد، مراحل ثبت نام و شرکت در معامله را انجام دهند.
مسوول امور قراردادهای شهرداری سیرجان اضافه کرد: در همین راستا کلیه قوانین و مقررات و آموزش های لازم به کارکنان شهرداری سیرجان طی دوره سه روزه در سالن مهر شهرداری برگزار شد و این دوره آموزشی روز پنجشنبه به کار خود پایان داد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس میباشد هرگونه کپی برداری غیر مجاز بدون ذکر منبع مورد پیگیرد قانونی واقع میگردد .

Sirjan News Aggency Copyright © 2015 - 2018

Template Design:Dima Group