دوشنبه 1 بهمن 1397 | Monday 21 January 2019

 

دو کانتینر ابزار آلات موتور جوش قاچاق که از بندر شهید رجایی بارگیری و به صورت قاچاق عازم مرکز کشور بود در سیرجان متوقف شد.

 

 

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان سیرجان گفت: طی برنامه ریزی انجام شده تا کنون بیش از 140000 متر مربع واحدهای دامی و بیش از 180000 راس گاو و گوسفند در این شهرستان علیه عامل بیماری ویروسی تب کریمه کنگو سمپاشی شد.

 

رضا سروش نیا از روند کم سرعت اجرای حفاری خیابان ولیعصر سخن به میان آورد...

 مانور ارتقای امنیت در سیرجان برگزار شد.

رضا سروش نیا گفت: به منظور ارايه خدمات بهتر و شايسته‌تر به شهروندان و در راستای رونمایی از طرح توسعه ناوگان حمل و نقل شهری، طی روزهای آتی تعداد 10 دستگاه خودروی برلیانس به ناوگان مسافربری درون شهری افزوده خواهد شد.

 

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سیرجان گفت:هر ساله با آغاز طرح تست مشمشه در شهرستان سیرجان پیش‌بینی می‌شود که در حدود 800 رأس اسب تحت پوشش این تست قرار گیرند.

رضا سروش نیا با بیان اینکه هدف اصلی کنترل هوشمند ترافیک در سطح شهر است، افزود: نصب این دوربین‌ها در کنار رعایت قوانین از سوی مردم موجب روان شدن ترافیک شهری شده و سیستم نظارت تصویری در 30 تقاطع و 3 بلوار پرتردد با دوربین‌های کنترل ترافیک رصد می شود.

در این جشنواره که به همت انجمن متخصصان روابط عمومی کشور همزمان با همایش تخصصی تولید محتوا در روابط عمومی در سالن اجتماعات هتل ارم تهران برگزار شد، روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر توانست در بخش رقابتی «انتشار ویژه نامه در نشریات داخلی و مستند سازی»، رتبه اول را از آن خود کند.

در بازدید مدیر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان و مدیر کل امور عشایری استان از چند منطقه عشایری واقع در منطقه کوه پنج و چهارگنبد (بخش بلورد شهرستان سیرجان) 2 میلیارد و 746 هزار تومان از 9 میلیارد و 395 هزار تومان پروژه پیشنهادی عشایری در این منطقه به تصویب رسید.

شرکت معدنی صنعتی گل گهر با سرمایه ٣ هزار میلیارد تومانی(و ٦٠٠میلیارد تومان سرمایه ثبت نشده ) در شهرستان سیرجان استان کرمان واقع شد

 

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سیرجان از برگزاری گسترده دوره آموزشی مقابله با بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو در کشتارگاههای دام و بخشها و روستاهای این شهرستان خبر داد.

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس میباشد هرگونه کپی برداری غیر مجاز بدون ذکر منبع مورد پیگیرد قانونی واقع میگردد .  Copyright © 2015 - 2018

Template Design:Dima Group