دوشنبه 15 آذر 1400 | Monday 6 December 2021

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان به توزیع ۵۹۰ بسته معیشتی و بهداشتی، در خصوص تجلیل از زحمات کادر درمان به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و شب یلدا در شهرستان‌های کرمان، شهربابک، بافت، بم، سیرجان و راین خبر داد.

به گزارش سیرجان پرس ، رضا فلاح روز سه‌شنبه در جمع رسانه‌ها افزود: جمعیت هلال احمر ضمن اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و پروژه های حمایتی در سراسر استان کرمان، از زحمات کادر درمان به مناسبت یلدا قدردانی کرد.

وی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر به عنوان یک سازمان مردمی و بشر دوستانه، همواره در کاهش آلام بشری نقشی فعال و به بهانه مناسبت‌های مختلف از فعالیت‌های بشر دوستان حمایت می‌کند.

داوطلبان هلال احمر کرمان ۷۰ سبد میوه و شیرینی توزیع کردند

همچنین سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان با بیان اینکه همزمان در آخرین روز از پاییز ۷۰ سبد میوه و شیرینی در بین خانواده های نیازمند در حاشیه شهر کرمان توزیع شد عنوان کرد: ارزش ریالی اقلام توزیع شده بیش از چهار میلیون تومان است.

هادی سلطانی افزود: طی مراسمی از اعضای داوطلب فعال که در بسیاری از پروژه های حمایتی و درمانی جمعیت هلال احمر به صورت داوطلبانه مشارکت فعال داشتند، نیز تجلیل شد.

توزیع ۱۲۰ بسته غذایی و بهداشتی در شهربابک

سرپرست جمعیت هلال احمر شهربابک نیز گفت: اعضای جوانان و داوطلبان این جمعیت با همراهی نیروهای مقاومت بسیج، به مناسبت شب یلدا و در راستای اجرای طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ۱۲۰ بسته غذایی و بهداشتی را بین خانواده‌های کمتر برخوردار و نیازمند توزیع کردند.

موسی نگارستانی بیان داشت: جمعیت هلال احمر در این زمینه با نیازسنجی و شناسایی جامعه هدف اقدام به کمک‌های بشر دوستانه کرده است.

اجرای طرح یلدانه در شهرستان بافت

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بافت هم از اجرای طرح یلدانه با هدف تقدیر از کادر درمانی بیمارستان و شب یلدا خبر داد و گفت: این جمعیت با توجه به رسالت جهانی و انسان دوستانه خود به‌عنوان یک نهاد بشر دوستانه با استفاده از توان داوطلبان و خیران ارائه خدمات بشر دوستانه را در اولویت برنامه های خود قرار داد.

علی ملائی افزود: به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از زحمات کادر درمان و پزشکی بیمارستان خاتم الانبیاء با حضور اعضای شورای اجرایی، پرسنل، داوطلبان و خیران جمعیت هلال احمر شهرستان بافت با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

وی خاطرنشان کرد: طرح «یلدانه» با هدف گسترش همدلی و مهربانی در سال های گذشته توسط اعضای داوطلب و خیرین این جمعیت در خانه سالمندان صورت می گرفت اما امسال بدلیل بیماری کوید ۱۹ امکان برگزاری این مراسم میسر نشد که با همت خیرین و داوطلبان ۸۰ بسته میوه در بین بیماران بستری در بیمارستان توزیع شد.

توزیع بسته‌های یلدانه و تجلیل از پرستاران در راین

مسئول دفتر نمایندگی هلال احمر راین نیز گفت: ۲۰۰ بسته یلدانه (میوه، خوراک گرم و گوشت) با هدف گسترش همدلی و مهربانی در جامعه، همزمان با شب یلدا و همکاری هیأت انصار المهدی، در بین خانواده‌های نیازمند راینی توزیع شد.

کامبیز محمدی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و مبارزه همگانی آحاد جامعه به‌خصوص کادر درمانی با این بیماری، ارزش ریالی این بسته‌ها را ۱۰ میلیون تومان اعلام کرد.

وی تصریح کرد: اعضای جوانان و داوطلبان با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت شهری راین، با اهدای گل از زحمات پرستاران به مناسبت میلاد باشکوه حضرت زینب (س) و روز پرستار، از این قشر تجلیل کردند.

مسئول دفتر نمایندگی هلال احمر راین با اشاره به اجرای طرح ملی 'ناظران سلامت' با همکاری اعضای جوانان در قالب مشارکت با شبکه بهداشت و درمان برای بازرسی از اصناف و تذکر زبانی در مورد رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزود: اعضای جوانان مشارکت کننده در اجرای طرح های ملی آمران سلامت و ناظران سلامت با حضور امام جمعه و بخشدار راین تجلیل شدند.

وی با اشاره به قدردانی امام جمعه شهر راین از خدمات ارزنده اعضای داوطلب هلال احمر در اجرای طرح ناظران سلامت خاطرنشان کرد: در این مراسم نیز از غنچه های هلال که در مسابقات کشوری پوپک قصه گو و بادبادک های آرزو حائز رتبه شدند، تجلیل به عمل آمد.

ویژه برنامه های یلدانه در شهرستان بم

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بم بیان کرد: پرسنل و اعضای داوطلب این جمعیت با حضور در بیمارستان پاستور بم و مرکز درمانی، بهداشتی و توانبخشی هلال احمر شهرستان با اهدای گل و لوح سپاس از زحمات آنان قدردانی کردند.

احمد سیدی با اشاره به توزیع ۱۲۰ بسته غذایی در بین خانواده های نیازمند به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و شب یلدا افزود: این اقلام به ارزش ریالی ۳۶ میلیون تومان توسط اعضای خانه های هلال توزیع شده است.

تجلیل از کادر درمانی شاغل در مراکز درمانی و داروخانه هلال احمر سیرجان

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان سیرجان ضمن گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار بیان کرد: این جمعیت دارای ۳ مرکز درمانی و همچنین یک داروخانه، دوشادوش سایر مدافعان سلامت به بیماران مراجعه کننده خدمت رسانی می کنند.

مجید عرب قهستانی با اشاره فعالیت مراکز درمانی و داروخانه در ۲ نوبت کاری صبح و عصر افزود: به مناسبت شب یلدا و روز پرستار با همراهی جمعی از اعضای شورای اجرایی از پرستاران و پرسنل داروخانه هلال احمر تجلیل شد.

 

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس میباشد هرگونه کپی برداری غیر مجاز بدون ذکر منبع مورد پیگیرد قانونی واقع میگردد .

Sirjan News Aggency Copyright © 2015 - 2018

Template Design:Dima Group