دوشنبه 15 آذر 1400 | Monday 6 December 2021

 

 

محدویت‌های کرونایی شب یلدا در روز‌های شنبه و یکشنبه هفته اینده در کرمان اجرا می‌شود.

به  گزارش سیرجان پرس ،معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: بنا به مصوبات ستاد کرونا به منظور پیشگیری و کاهش حجم تردد‌های درون شهری و برون شهری و همچنین خودداری از دور همی‌ها در شب یلدا، فعالیت کلیه اصناف به جز مشاغل گروه یک در روز‌های شنبه و یکشنبه ۲۹و۳۰ آذرماه در ساعت۱۸ به اتمام می‌رسد.

بصیری در همین راستا به ممنوعیت منع تردد از ساعت ۲۰ تا ۴ صبح اشاره کرد و افزود: پایش تصویری به جد در روز‌های شنبه و یکشنبه صورت خواهد گرفت و با افراد متخلف برخورد خواهد شد.

وی گفت: با شیوع بیماری کووید۱۹ بسیاری از آداب و رسوم و آئین‌های ملی و مذهبی ما دچار تغییرات شده اند و امسال متفاوت‌تر این مراسم‌ها و آیین‌ها را تجربه کردیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: بر اساس مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا سلامت مردم در اولویت است، اما در آستانه شب یلدا امکان برگزاری این آیین امکان پذیر نیست و مردم بایستی با استفاده از فضای مجازی در این شب دور هم، اما دور از هم باشند.

وی تاکید کرد: اعمال محدودیت ها‌ی ویژه مربوط به کلیه شهر‌ها با شرایط قرمز، زرد و نارنجی است.

 

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس میباشد هرگونه کپی برداری غیر مجاز بدون ذکر منبع مورد پیگیرد قانونی واقع میگردد .

Sirjan News Aggency Copyright © 2015 - 2018

Template Design:Dima Group