دوشنبه 15 آذر 1400 | Monday 6 December 2021

نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود دو مجموعه موفق و رو به تعالی توسعه آهن و فولاد گل‌گهر و جهان فولاد سیرجان سبب جذب سرمایه‌گذاران بیشتری برای منطقه خواهد شد و این یک فرصت خاص برای سیرجان است و باید از آن استفاده کرد

به گزارش سیرجان پرس ،شهباز حسن‌پور در دیدار با اعضای هیئت‌مدیره و مدیران مجموعه صنعتی و معدنی توسعه آهن و فولاد گل‌گهر با بیان اینکه آینده این شرکت در صنعت فولاد کشور درخشان است، اظهار داشت: با حضور دو مجموعه توانمند و پرقدرت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر و جهان فولاد سیرجان، رشد و توسعه سیرجان در کشور بی‌بدیل خواهد بود و این مسئله مرهون تلاش‌ها و مجاهدت‌های خالصانه علمی و عملی شما عزیزان است.

وی ضمن قدردانی ویژه از زحمات کارگران خدوم این مجموعه صنعتی خطاب به آن‌ها بیان کرد: شما سربازان خط مقدم نبرد اقتصادی با دشمن هستید و یأس امروز دشمن به دلیل مجاهدت و زحمات طاقت‌فرسای شما است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شفاف‌سازی در دنیای امروز یک ضرورت است، تصریح کرد: توصیه می‌کنم به این منظور ورود به بازار بورس از اولویت‌های کاری شما باشد این مسئله جدای از بحث شفاف‌سازی، سبب درخشش نام سیرجان در عرصه اقتصادی کشور خواهد شد.

بر اساس گزارشی از ایسنا، حسن‌پور در بخش پایانی سخنان خود ضمن تاکید بر بومی‌سازی صنایع گفت: از احداث دو نیروگاه بزرگ توسط این دو مجموعه صنعتی حمایت قاطع می‌کنیم چراکه این مسئله سبب تقویت زیرساخت‌های شهرستان خواهد شد و ما به هر میزان از زیرساخت‌های قدرتمندی برخوردار باشیم، طبعا به توسعه پایدار نزدیک‌تر خواهیم شد.

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس میباشد هرگونه کپی برداری غیر مجاز بدون ذکر منبع مورد پیگیرد قانونی واقع میگردد .

Sirjan News Aggency Copyright © 2015 - 2018

Template Design:Dima Group