دوشنبه 7 مهر 1399 | Monday 28 September 2020

خادمان حرم رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید برای اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در دهه کرامت وارد کرمان شدند.

به گزارش سیرجان پرس  و به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان ؛حسین صابری مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس در استان کرمان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مستمری که از حدود 10 سال قبل توسط آستان قدس رضوی و با محوریت جمعی از جوانان پرشور، انقلابی و متدین برگزار می‌شود، طرحی است تحت عنوان زیرسایه خورشید که گروه‌هایی از خادمان آستان قدس رضوی در استان‌های مختلف کشورحضور پیدا می‌کنند.

وی بیان کرد: کاروان زیر سایه خورشید برنامه‌های متنوع فرهنگی و جشن‌ها را در سطح استان دارند و در حد توان در شهرستان‌های مختلف استان و همچنین در مراکز بخش‌ها حضور پیدا می‌کنند.

صابری با اشاره به حضور خدام رضوی در مراکز مذهبی و بیمارستان‌ها و عیادت از بیماران عنوان کرد: خدام رضوی در این کاروان برکات امام رضا (ع) را به علاقه‌مندان و نیازمندان منتقل می‌کنند و در آخرین برنامه هم جشن بزرگ میلاد امام رضا (ع) در مرکز استان برگزار می‌شود.

مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس در استان کرمان گفت: امسال هم دوستان ما در حوزه موسسه جوانان در استان با استفاده از مشارکت جدی و پرحجم هیأت‌های مذهبی، بخش خصوصی و کانون‌ها و انجمن‌های خیریه برنامه‌های مفصلی در اکثر نقاط استان دارند.

وی خاطرنشان کرد: جشن میلاد امام رضا (ع) امسال باشور و شوق فراوانی در شب میلاد در سالن تلاش واقع در خیابان کارگر برگزار می‌شود.

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس میباشد هرگونه کپی برداری غیر مجاز بدون ذکر منبع مورد پیگیرد قانونی واقع میگردد .

Sirjan News Aggency Copyright © 2015 - 2018

Template Design:Dima Group