يكشنبه 6 مهر 1399 | Sunday 27 September 2020

فرماندار شهرستان عنبرآباد گفت: میانگین تصادفات سال 96 درشهرستان عنبراباد نسبت به سال 95  حدود 16 درصد کاهش داشته است که امیدوارم شاهد کاهش حداقلی تصادفات در این شهرستان باشیم.

به گزارش سیرجان پرس ؛ نادر ملایی در جلسه کمیته اجرایی مدیریت ایمنی حمل و نقل جنوب استان اظهارداشت: تاکنون برخورد پلیس در حوزه تخلفات راهنمایی و رانندگی جواب نداده است باید رویکرد جدیدی در پیش گرفت.
وی تصریح کرد: باید به سمت کارهای فرهنگی حرکت کنیم تا بتوانیم در بحث قوانین رانندگی فرهنگ سازی کنیم و موفق شویم.
ملایی با تاکید براینکه در جنوب کرمان آستانه صبر و تامل مردم بسیار پایین است، گفت: پلیس باید اخلاق مداری در این منطقه داشته باشد.
وی با بیان اینکه  در سال جاری شاهد کاهش تصادفات در شهرستان عنبراباد هستیم، بیان کرد: میانگین تصادفات سال 96 درشهرستان عنبراباد نسبت به سال 95  حدود 16 درصد کاهش داشته است که امیدوارم شاهد کاهش حداقلی تصادفات در این شهرستان باشیم.

ملایی بیان کرد: اصلاح دوربرگردان ها باید مورد توجه مسئولان مربوطه قرار بگیرد چرا که بسیاری از آنها کارشناسی شده نیستند و گاهی نیز مشکل ساز شده اند.
وی با بیان اینکه نبود علائم راهنمایی و رانندگی مشکل ساز شده است، عنوان کرد: علائم رانندگی و رانندگی در جاده های روستایی نداریم.
ملایی بیشترین نارضایتی های موجود در روستاها را تعداد زیاد سرعت گیرها دانست و خاطرنشان کرد: همچنین کم حجم بودن جاده های روستایی باعث نارضایتی مردم شده که می طلبد مسئولان مربوطه در این زمینه نیز چاره اندیشی کنند.

وی گفت: می طلبد با توجه به تردد مردم به شهرستان های جیرفت و عنبرآباد  خودروهای حمل و نقل عمومی در این شهرستان افزایش پیدا کنند.

ملایی با اشاره به نبود پلیس راه در این شهرستان، اظهارداشت: فرمانداری عنبرآباد آمادگی خود را برای راه اندازی پلیس راه شهرستان اعلام می کند و با تمام توان پای کار ایستاده است.

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس میباشد هرگونه کپی برداری غیر مجاز بدون ذکر منبع مورد پیگیرد قانونی واقع میگردد .

Sirjan News Aggency Copyright © 2015 - 2018

Template Design:Dima Group