يكشنبه 6 مهر 1399 | Sunday 27 September 2020

 

سرپرست استانداری کرمان با اشاره به اینکه منطقه باید بر مبنای مسئولیت پذیری و دلسوزی مدیران توسعه یابد، تاکید کرد :زمان صدور مجوز برای طرح‌های اقتصادی باید حداکثر 2هفته باشد و در غیر این صورت پیگیری خواهیم

به گزارش سیرجان پرس سرپرست استانداری کرمان در جلسه‌ی پنجره واحد اقتصادی استان کرمان، ضمن اعلام این خبر افزود: لازمه‌ی پیشرفت امور و رسیدن به اهداف اصلی انقلاب اسلامی ایران، ایمان به توسعه، حل مشکلات و پیشرفت کار است زیرا مردم حقوقی دارند و استان باید توسعه یابد.

محمدجواد فدائی بابیان این مطلب که نمی توان توسعه را معطل افرادی کنیم که اعتقادی به لزوم حل مشکلات مردم ندارند، بیان کرد: کسانی که به لزوم حل سریع مشکلات مردم اعتقادی ندارند و یا خسته شده‌اند، می‌توانند فضا را برای فعالیت افرادی که انگیزه و اعتقاد لازم برای اجرای سریع کارها را دارند، خالی کنند.

سرپرست استانداری کرمان با اشاره به این‌که باید با تدبیر برای حل مشکلات جامعه اقدام کرد، گفت: به عنوان نمونه در حالی که کمبود برق در شبکه‌های سراسری وجود دارد، نباید اجرای طرح‌های نیروگاهی خورشیدی را به بهانه‌های مختلف به تعویق انداخت.

فدائی گفت: با توجه به کمبود منابع آبی در استان کرمان و نیز لزوم توسعه‌ی اشتغال در جامعه به دنبال ایجاد صنایع کم آب بر در این استان هستیم.

وی تاکید کرد: دستگاه‌های خدمات رسان باید در چارچوب قوانین با واحدهای صنعتی همکاری کنند تا اشتغال موجود این واحدها حفظ شود.

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری سیرجان پرس میباشد هرگونه کپی برداری غیر مجاز بدون ذکر منبع مورد پیگیرد قانونی واقع میگردد .

Sirjan News Aggency Copyright © 2015 - 2018

Template Design:Dima Group